Aktivity - knd

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Aktivity v školskom roku 2016/2017

Na základe bohatých skúseností so vzdelávaním a výchovou nadaných detí je pre členov Klubu nadaných detí Prešov pripravený program, ktorý zabezpečí rozmanitosť detských záujmov. Riešenie aktuálnych problémov spoločnosti, logické hry, spoločenské hry, rozvoj intelektových a výtvarných schopností, ale aj prednášky, exkurzie a víkendové výlety budú tvoriť podstatu nového pôsobenia pod značkou Rozumieme nadaným.

Prečítajte si o aktivitách detí a mládeže z celého Slovenska! Naše deti vedia zmysluplne tráviť chvíle v škole, ale aj mimo nej. Dôkazom je množstvo aktivít, o ktorých informujeme v tomto odkaze.


Klub nadaných detí Prešov oslávil ďalší rok svojej činnosti, V Prešove oslávili Deň najlepších priateľov hrami, Záhady svetla a sviatok všetkých otcov v Klube nadaných detí Prešov, Nezabudnuteľné hry rozvíjajúce logické myslenie, Nadané deti vyrobili pamätné medaily 770. výročia prvej písomnej zmienky o meste Prešov, V Klube nadaných detí Prešov rozvíjali emocionálnu inteligenciu a logické myslenie, Rozširovanie slovnej zásoby súčasťou mediálneho vzdelávania nadaných detí, Nadané deti zaujala chémia, Ilúzie a očné klamy v Klube nadaných detí Prešov, Veľkonočné tradície v Klube nadaných detí Prešov, Maturanti podporili deti z Klubu nadaných detí Prešov, Nadané deti čarovali s mliekom i vodou, V Klube nadaných detí Prešov oslavovali najvýznamnejší ľudský orgán - mozog, Inšpiratívne nápady a aktivity nadaných detí, Čínsky hlavolam a logické myslenie, Zvieratká z papiera ovládli Klub nadaných detí Prešov, Céčka zažili veľký boom v Klube nadaných detí Prešov, Vystrihovačky a práca s papierom v Klube nadaných detí Prešov, Novoročné stretnutie členov Klubu nadaných detí Prešov, Nadané deti zdobili perníky, nechýbali ani IQ maškrty, Mikulášske stretnutie detí v Klube nadaných detí Prešov, Chemické pokusy v rukách nadaných detí, Netradičné "cestovanie" naprieč Slovenskom, Vedecké pokusy a experimentovanie v Klube nadaných detí Prešov, Klub nadaných detí Prešov so spoločenskými hrami od Albi, V Klube nadaných detí Prešov spoznávali technológie, Zašifrované obrázky a nezvyčajná násobilka, Jesenné hry s lístím v Klube nadaných detí Prešov, Nadané deti spoznávali praveké zvieratá, Na čo še bavia našo "slovenské" dzeci, Deti z Klubu nadaných detí Prešov otvorili obchod, Prešov má prvý Klub nadaných detí na Slovensku.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky